Jednym z celów klastra jest rozwój innowacyjnych produktów i usług w ramach interdyscyplinarnych projektów, a także tworzenie środowiska sprzyjającego nowym możliwościom biznesowym.

KONTAKT

ul. Źródlana 26, 26-065 Podzamcze

Info@cpgpackaging.pl

+48 22 752 34 23 wew. 666

AKTUALNOŚCI

Beauty Innovations 13-14 czerwca 2024 roku – konferencja on-line

Już jutro startuje Beauty Innovations, konferencja odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2024 roku, on-line. To wyjątkowe wydarzenie dla branży kosmetycznej zbliża się wielkimi krokami i jest doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami, obejmującymi:

  • Nowe podejścia do pielęgnacji skóry, w tym wykorzystanie egzosomów, komórek macierzystych, biofermentów i endofitów.
  • Metody korekcji blizn oraz innowacje w ochronie przeciwsłonecznej.
  • Trendy w koloryzacji włosów.
  • Analizę możliwości eksportu kosmetyków do USA.
  • Regulacje prawne dotyczące opakowań kosmetycznych w UE.
  • Znaczenie badań fotostabilności dla trwałości opakowań i produktów kosmetycznych.
  • Marketing branżowy w social mediach.

Każdy z uczestników otrzyma dostęp do dwóch dni pełnych merytorycznych wykładów oraz prezentacji prelegentów w formacie PDF. Pakiet dla firm dostępny jest do 13 czerwca i posiada opcję umożliwiającą odtwarzanie prezentacji przez następne 30 dni.

Program konferencji został opracowany we współpracy z najlepszymi ekspertami, w tym przedstawicielami: Colabio, Marion Kosmetyki, Orcideo, Kancelarii Adwokackiej dr Radosława Maruszkina, ED Consulting, GBA Polska, Provital Polska, Centrum Badań i Usług Biomedycznych, Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, MG Evolution, Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego, ACC Chemicals oraz Racjapielęgncja.

Partnerami wspierającymi wydarzenie są HPCI (Home and Personal Care Ingredients), Polski Związek Pracodawców Przemysłu Aerozolowego, Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie oraz Klaster CPG – Creative Packaging Group.

Zapraszamy do sprawdzenia pełnego programu i rejestracji na https://konferencja.biotechnologia.pl/index.html