Jednym z celów klastra jest rozwój innowacyjnych produktów i usług w ramach interdyscyplinarnych projektów, a także tworzenie środowiska sprzyjającego nowym możliwościom biznesowym.

KONTAKT

ul. Źródlana 26, 26-065 Podzamcze

Info@cpgpackaging.pl

+48 22 752 34 23 wew. 666

AKTUALNOŚCI

Będziemy z Wami na targach Food Tech Expo 28-30.11.2023 r. w Nadarzynie.

Już dziś przygotowujemy się do organizacji konferencji, która odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Technologii Spożywczych organizowanych przez Ptak Warsaw Expo.

Wydarzenie to gromadzi czołowe firmy, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem technologii spożywczych w Polsce i całym regionie środkowo wschodniej Europy, oferując zarazem spotkanie innowacyjnych rozwiązań z praktycznymi zapotrzebowaniami rynku.

Tematyka targów, to szeroka kategoria obejmująca technologie opakowań, w tym opakowania inteligentne, aseptyczne lub biodegradowalne, przetwarzanie żywności, technologie służące jej ulepszaniu w zakresie utrzymywania cech żywności podczas transportu. Uwzględnia ona także analitykę, w której pojęciu mieści się zarówno przeciwdziałanie, identyfikacja i zwalczanie patogenów występujących w żywności oraz nowe metody służące szybkiemu wykrywaniu potencjalnych patogenów w procesie produkcyjnym.

Przedstawiciele firm przynależących do Klastra CPG, już pracują nad planem i tematami, które poruszą podczas wystąpienia. Nasza konferencja odbędzie się 29 listopada w godzinach 12:15-13:30. Reprezentanci podzielą się wiedzą i opowiedzą o optymalizacji procesów zarządzania produkcją w czasach kryzysu, opierając się na długoletnim doświadczeniu w branży packagingowej.

Przed nami wiele nadchodzących wydarzeń, dlatego nie zatrzymujemy się i dalej przemy do przodu. Zgodnie z założeniami rozwijajmy naszą działalność i dążymy do tworzenia środowiska sprzyjającego nowym możliwościom biznesowym oraz bycia głosem branży opakowaniowej.