Jednym z celów klastra jest rozwój innowacyjnych produktów i usług w ramach interdyscyplinarnych projektów, a także tworzenie środowiska sprzyjającego nowym możliwościom biznesowym.

KONTAKT

ul. Źródlana 26, 26-065 Podzamcze

Info@cpgpackaging.pl

+48 22 752 34 23 wew. 666

AKTUALNOŚCI

Creative Packaging Group wspierany przez najważniejsze magazyny i portale !

Opakowania są częścią życia konsumentów i przedsiębiorców, ich waga nie może być przez nikogo pominięta.

My jako Creative Packaging Group z informacją o nas, naszych planach i realizacjach oraz o naszych firmach członkowskich również chcemy docierać do coraz większej liczby przedsiębiorców i finalnych użytkowników.

W drodze do realizacji tych celów wiemy, że konieczna jest ścisła współpraca z mediami.
Branżowe portale i magazyny drukowane to najlepsza forma komunikacji z przedsiębiorcami.
Klaster Creative Packaging Group staje się również coraz ważniejszą instytucją na rynku opakowaniowym i gospodarczym. Zrzeszamy coraz większa liczbę członków, wystawiamy się na targach i organizujemy konferencje. Media chcą pisać o nas, o tym co mówimy, co robimy i do czego dążymy.

Media, z którymi współpracujemy to najbardziej poczytne portale i periodyki w swoich kategoriach, co jest dowodem na to, że nasz głos niesie się szeroko i trafia do coraz większej publiczności.

Będąc grupą przedsiębiorców kierujących swoje produkty do różnych odbiorców wiemy, że ważne jest promowanie działalności na wielu płaszczyznach, w związku z czym  podjęliśmy współpracę z takimi mediami jak  ,,Chemia i Biznes” będącymi liderem w przekazywaniu informacji z sektora chemicznego.

Współdziałamy także z  ,,Packaging Polska”, który skierowany jest  do całej branży opakowaniowej, pozwalając na poznanie jej z każdej strony, od projektu, przez produkcję, aż po logistykę.

,,Rzeźnik Polski” tworzony jest z myślą o restrykcyjnej branży przetwórstwa mięsnego, która wymaga szczególnej uwagi zarówno podczas produkcji jak i całego procesu obróbki oraz końcowego opakowania, które nigdy nie może zawieść.

,,Staleo” to portal przekazujący świeże informacje związane z przemysłem ciężkim, bez którego działania nie powstaną nowe maszyny do pakowania. Branża ciężka też wymaga opakowań, usług logistycznych czy transportowych, które członkowie CPG są w stanie zapewnić.

,,Biotechnologia” zawierająca przekrój wiedzy związanej z branżą kosmetyczną, chemiczną, farmaceutyczną oraz biotechnologiczną.

,,Zrobotyzowany.pl” tu znajdują się wszystkie tematy związane z automatyzacją, robotyzacją oraz cyfryzacją, a także z tak ważnymi w naszej branży maszynami, umożliwiającymi sprawne i szybkie pakowanie.

,,Ważenie, Dozowanie, Pakowanie”, czyli kwartalnik techniczno-informacyjny, w którym znajdziemy wszelkiego rodzaju nowinki związane z produkcją.

Wszyscy z powyższych wydawców to eksperci w swojej dziedzinie, którzy w różnej mierze, ale zawsze są powiązani z branżą packagingową.

W zakładce „media o nas” dzielimy się informacjami o tym kto i w jaki sposób o nas pisze!