Jednym z celów klastra jest rozwój innowacyjnych produktów i usług w ramach interdyscyplinarnych projektów, a także tworzenie środowiska sprzyjającego nowym możliwościom biznesowym.

KONTAKT

ul. Źródlana 26, 26-065 Podzamcze

Info@cpgpackaging.pl

+48 22 752 34 23 wew. 666

AKTUALNOŚCI

Creative Packaging Group na targach TAROPAK 2023

Już dziś wystartowały Międzynarodowe Targi Technik Pakowania i Etykietowania TAROPAK w Poznaniu, które gromadzą rzeszę firm związanych z branżą opakowaniową.
Zapraszamy na nasze stoisko 84, które znajduję się w hali nr 6, przy scenie głównej!
Przy pysznej kawie i słodkim dodatku, chętnie opowiemy o Klastrze CPG oraz odpowiemy na wszystkie pytania związane z jego aktualną działalnością i planami na przyszłość.

O godz. 13:00, na scenie głównej targów TAROPAK nasi przedstawiciele będą obecni z prezentacją p.t.: ,,Podejście holistyczne wsparciem dla sektora opakowań w duchu zrównoważonego rozwoju”.
Tuż po niej zapraszamy na oficjalne otwarcie targów TAROPAK, gdzie przywita wszystkich nasza Koordynator pani Edyta Pęcherz.

Targi branżowe to doskonała okazja do spotkań i nawiązywania nowych kontaktów prowadzących do współpracy. Targi to także miejsce do dzielenia się wiedzą i zdobytym doświadczeniem, do czego serdecznie zapraszamy przez wszystkie trzy targowe dni (27-29.09.2023 r.), gdyż siła naszego Klastra to siła branży, którą wypracujemy razem!