Jednym z celów klastra jest rozwój innowacyjnych produktów i usług w ramach interdyscyplinarnych projektów, a także tworzenie środowiska sprzyjającego nowym możliwościom biznesowym.

KONTAKT

ul. Źródlana 26, 26-065 Podzamcze

Info@cpgpackaging.pl

+48 22 752 34 23 wew. 666

AKTUALNOŚCI

Jesteśmy partnerem Konferencji Aerozolowej 2024

W kalendarzu Creative Packaging Group pojawiają się nowe wydarzenia. Jednym z nich jest konferencja organizowana przez Polski Związek Producentów Przemysłu Aerozolowego, która odbędzie się 22 lutego 2024 r. w Łodzi.

Właśnie trwają przygotowania agendy, w której pojawią się reprezentanci Klastra Creative Packaging Group oraz wielu innych ciekawych ekspertów. Wśród Zorientowanych na Pakowanie, znajdują się przedsiębiorcy kierujący swoje produkty, do szerokiej gamy odbiorców.

Dzięki temu mamy możliwość podzielenia się podczas konferencji wiedzą praktyczną oraz dobrymi praktykami z branży opakowaniowej. Z drugiej strony, udział w konferencji, to także doskonała możliwość dla członków CPG do posłuchania o nowych rozwiązaniach na rynku, zdobycia ciekawej perspektywy oraz nawiązania kontaktów.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do firm produkcyjnych i dystrybuujących produkty aerozolowe, jak i dla dostawców opakowań, maszyn, technologii oraz surowców. Ciekawe dla siebie tematy znajdą również przedstawiciele: laboratoriów, działów badawczo-rozwojowych, działów kontroli jakości, uczelni wyższych oraz studenci.

Kontynuujemy naszą aktywną działalność i przygotowujemy się do nadchodzących wydarzeń z ogromną radością i pieczołowitą dokładnością. O wszystkich nowych działaniach, będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej oraz profilu LinkedIn.

Tymczasem zapraszamy do aktywnego śledzenia bieżących informacji, dotyczących Konferencji Aerozolowej 2024, na https://pzppa.pl/konferencja-2024/.