Jednym z celów klastra jest rozwój innowacyjnych produktów i usług w ramach interdyscyplinarnych projektów, a także tworzenie środowiska sprzyjającego nowym możliwościom biznesowym.

KONTAKT

ul. Źródlana 26, 26-065 Podzamcze

Info@cpgpackaging.pl

+48 22 752 34 23 wew. 666

AKTUALNOŚCI

Klaster CPG partnerem warsztatów z PIOIRO

Miło nam poinformować, że Creative Packaging Group został partnerem warsztatów dotyczących roli recyklingu w GOZ i systemu kaucyjnego, których inicjatorem jest Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań. Cieszymy się z nawiązanej współpracy i wierzymy, że jest to pierwszy krok do tworzenia kolejnych, inspirujących dla branży opakowaniowej wydarzeń.

Recykling i Gospodarka w Obiegu Zamkniętym to nieodzowna część naszej branży. Dlatego, w okresie dużych zmian związanych z nowymi przepisami UE, ale także zmianą nastawienia przedsiębiorców i konsumentów wiemy, że edukacja z zakresu szeroko pojętej ekologii to bardzo ważny kierunek rozwoju.

Jako grupa „zorientowanych na pakowanie” przedsiębiorców i praktyków dążymy do synergii i współpracy, nie tylko przy tworzeniu ofert sprzedażowych, promocji firm czy pozyskiwaniu wiedzy, ale także przy tworzeniu nowych produktów, wprowadzania i finalnie wyprowadzania ich z rynku. Jednym z zadań naszego klastra jest dzielenie się wiedzą i realizowanie wspólnych projektów z firmami i instytucjami, które są ekspertami w wąskich specyfikacjach, a PIOIRO do takich właśnie należy! Chcąc przekazywać wiedzę naszym klastrowiczom musimy być pewni, że pochodzi z rzetelnego źródła.

Branża opakowaniowa znalazła się w ciekawym dla siebie momencie, który niesie wiele zmian, niepewności oraz wymaga nauki i konsekwentnego wprowadzania reform w życie.

Spotkanie w Radomsku będzie doskonałą okazją do uzupełnienia wiedzy prawnej,  technicznej oraz tej z zakresu recyklingu – w teorii i praktyce, gdyż po wyjściu z sali konferencyjnej, uczestnicy będą zwiedzać jedną z wiodących firm z zakresu recyklingu materiałów PET w Europie.

Zapraszamy na warsztaty, które odbędą się 12 czerwca 2024 roku, PRT Radomsko Sp. z o.o.
w godz.: 09:00 – 12:00 lub 12:30 – 15:30. Godziny są zależne od wyboru grupy przy rejestracji na https://evenea.pl/pl/katalog-wydarzen?q[name][prefix]=warsztaty&q[place.city][in][]=radomsko&f[duration.end][key]=nextWeek