Jednym z celów klastra jest rozwój innowacyjnych produktów i usług w ramach interdyscyplinarnych projektów, a także tworzenie środowiska sprzyjającego nowym możliwościom biznesowym.

KONTAKT

ul. Źródlana 26, 26-065 Podzamcze

Info@cpgpackaging.pl

+48 22 752 34 23 wew. 666

AKTUALNOŚCI

Klaster CPG organizatorem konferencji podczas BIOEXPO Warsaw

Wraz z Ptak Wrasaw Expo przygotowujemy się do Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych – BIOEXPO Warsaw, które odbędą się w dniach 5 -7 października 2023r w Nadarzynie.

Jest to wydarzenie gromadzące przedstawicieli z różnych sektorów: opakowań i naczyń do serwowania, kosmetyków i środków czystości, maszyn produkcyjnych i pakujących, żywności i napojów, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów dla zwierząt domowych, rolnictwa ekologicznego, a także instytucje wspierające i okołobiznesowe. Wszystkich łączy wspólny mianownik, którym jest ekologia.

Nam, jako przedstawicielom branży opakowaniowej z jednej strony ekologia jest bardzo bliska, a z drugiej wiemy, że musimy zachować standardy bezpieczeństwa w opakowaniach.
Na targach pojawimy się 6 października, czyli drugiego dnia i specjalnie dla odwiedzających od 11:00 do 13:30 będziemy mówić o wyzwaniach i problemach, z jakimi w świetle nadchodzącego rozporządzenia PPWR styka się branża opakowaniowa.

Nasi eksperci z firm i instytucji członkowskich podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz postarają się opowiedzieć o tym, co nadchodzi i nakreślić propozycję rozwiązań, które mogą pomóc w pogodzeniu ze sobą, wymogów legislacyjnych UE z realnymi możliwościami, jakie posiada cały łańcuch gospodarki o obiegu zamkniętym.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia targów BIOEXPO oraz do uczestnictwa w naszych wykładach.