Jednym z celów klastra jest rozwój innowacyjnych produktów i usług w ramach interdyscyplinarnych projektów, a także tworzenie środowiska sprzyjającego nowym możliwościom biznesowym.

KONTAKT

ul. Źródlana 26, 26-065 Podzamcze

Info@cpgpackaging.pl

+48 22 752 34 23 wew. 666

AKTUALNOŚCI

Kwietniowe Walne Zgromadzenie Klastra CPG za nami

16 kwietnia 2024 roku ponownie mieliśmy okazję spotkać się w siedzibie firmy Mitsubishi Electric Europe B.V. Dziękujemy jej przedstawicielom za zaangażowanie oraz serdeczne przyjęcie nas w swoich progach.

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że dołączyła do nas nowa firma Endress+Hauser Polska Sp. z o.o. Jest to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które  z pewnością dużo wniesie do Creative Packaging Group.

Podczas zebrania oficjalnie przywitaliśmy nowo przyjętą firmę członkowską Silny&Salamon Sp. z o.o. oraz Politechnikę Koszalińską, która została naszym Członkiem Wspierającym. Ich zaangażowanie w rozwój branży oraz wsparcie dla naszych działań stanowią ogromny atut dla całego Klastra.

Omówiliśmy także plan organizacji z firmą Mitsubishi Electric Europe B.V. śniadania biznesowego. To wydarzenie ma na celu integrację branży spożywczej oraz wymianę doświadczeń i pomysłów na jej rozwój. Informacje i zaproszenia zostaną wysłane już w krótce, więc bądźcie czujni!

W najbliższym czasie odbędzie się także webinar dotyczący konkursów i dofinansowań z UE. Poprowadzi go firma A1 Europe i zapozna nasze firmy członkowskie z możliwościami jakie przed nimi stoją w związku z możliwościami pozyskania zewnętrznych funduszy.

Na Walnym Zgromadzeniu Klastra odwiedził nas pan Dariusz Drąg, będący przedstawicielem Ptak Warsaw Expo. Rozmawialiśmy o współpracy, podczas przyszłorocznych targów Warsaw Pack. Jesteśmy pewni, że owocem naszego spotkania będzie realizacja doskonałego projektu, który wniesie powiew świeżości w jubileuszową 10 edycję wydarzenia.
Tymczasem zapraszamy na wspólne stoisko Klastra CPG nr F1.32, na tegorocznych targach Warsaw Pack oraz przypominamy o konferencji pt. „Ewolucja opakowań”, która odbędzie się 24 kwietnia 2024 r., czyli drugiego dnia targów.
Zaplanowaliśmy szereg inspirujących prelekcji i panel dyskusyjny. Szczegółowy program oraz informacje o rejestracji znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz w mediach branżowych.

Do zobaczenia na targach i kolejnym spotkaniu 22 maja!