Jednym z celów klastra jest rozwój innowacyjnych produktów i usług w ramach interdyscyplinarnych projektów, a także tworzenie środowiska sprzyjającego nowym możliwościom biznesowym.

KONTAKT

ul. Źródlana 26, 26-065 Podzamcze

Info@cpgpackaging.pl

+48 22 752 34 23 wew. 666

AKTUALNOŚCI

Odwiedź nasze stoisko na targach TAROPAK, hala 6, stoisko 84

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nie ustajemy w naszych działaniach i podejmujemy kolejne wyzwania. Dziś  zapraszamy wszystkich do Poznania, gdzie w dniach 27-29 września będziemy obecni na jednym z największych branżowych wydarzeń.

Targi TAROPAK, to obowiązkowy termin w kalendarzu całej branży opakowaniowej, gromadzi on szerokie spektrum przedstawicieli polskiego i europejskiego rynku, udowadniając, że packaging to istotna gałąź gospodarki, która towarzyszy prawie każdemu przedsiębiorcy.
Targi Taropak to święto pakujących, ale także tych, którzy chcą lub muszą opakować!
Wśród wystawców spotkamy firmy proponujące rozwiązania opakowaniowe dla wszystkich, niezależnie czy FMCG, e-commerce, relokacja maszyny, czy fabryki.

Dzięki nawiązaniu współpracy z Grupą MTP weźmiemy aktywny udział w wydarzeniu i przywitamy wszystkich obecnych podczas oficjalnego otwarcia, które odbędzie się 27 września o godzinie 14:00.

Wcześniej jednak zapraszamy na prezentację Klastra CPG pt.: ,,Podejście holistyczne wsparciem dla sektora opakowań w duchu zrównoważonego rozwoju”. Poprowadzą ją koordynator klastra Edyta Pęcherz oraz Karol Krowiak, Business Development Manager – BDM w firmie Mitsubishi Electric. Wystąpienie to rozpocznie się o godzinie 13:00.

Podczas wszystkich trzech dni targowych będziemy obecni na naszym stoisku nr 84, w hali 6, gdzie z przyjemnością odpowiemy Państwu na wszystkie pytania dotyczące naszych działań oraz z radością przybliżymy plany Klastra i już zrealizowane projekty.

Do zobaczenia w Poznaniu!