Jednym z celów klastra jest rozwój innowacyjnych produktów i usług w ramach interdyscyplinarnych projektów, a także tworzenie środowiska sprzyjającego nowym możliwościom biznesowym.

KONTAKT

ul. Źródlana 26, 26-065 Podzamcze

Info@cpgpackaging.pl

+48 22 752 34 23 wew. 666

AKTUALNOŚCI

Październikowe podsumowanie aktywności oraz omówienie rozwoju

Podczas comiesięcznego Walnego Zgromadzenia klastra, dzięki dobrej organizacji i zaangażowaniu firm członkowskich, spotkaliśmy się w powiększonym gronie. Po raz pierwszy w spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firm Eurobox Polska Sp. z o.o. i Lean Action Sp. z o.o.

Minione spotkanie było rekordowe pod względem ilości przyjęcia nowych firm członkowskich. Do naszego grona dołączyli: Zelgraf Jacek Lampart, Ls Tech Sp. z o.o. , Z.Z. MAROPAK Sp. z o.o.  Igus Sp. z o.o., Polpack Zeus Sp. z o.o., Certus Pack, ANLAP Automatyka Przemysłowa – Andrzej Łapiński.

Październikowe spotkanie pozwoliło nam na omówienie i podsumowanie wszystkich działań przeprowadzonych w ostatnim czasie. Dotychczasowe wydarzenia jak targi Taropak czy konferencja Creative Packaging Group, podczas targów BioExpo przebiegły zgodnie z planem i odbiły się bardzo pozytywnym echem, które nie gaśnie. Bardzo się cieszymy, że nasza organizacja osiąga postawione sobie cele, a przedstawiciele firm członkowskich mogą dzielić się i wymieniać doświadczeniem.

Przed nami następne wystąpienia. Prężnie pracujemy nad wspólnym stoiskiem podczas targów In-Pack, które odbędą się 13-15 lutego 2024 r., w Kielcach. Chcąc zaspokoić potrzeby naszych członków, jako wystawców podczas tego wydarzenia pytamy o każdy szczegół i współpracujemy z przedstawicielami Targów Kielce według ustaleń. Wielkimi krokami zbliża się także współorganizowana z Rzeźnikiem Polskim konferencja Klastra Creative Packaging Group, która odbędzie się drugiego dnia targów Food Tech tzn. 29 listopada 2023 r., w Nadarzynie.
Przedstawiciele klastra zasiądą jako eksperci podczas panelu dyskusyjnego, co pozwoli na podzielnie się doświadczeniem i wiedzą zarówno przedstawicieli firm członkowskich klastra, jak i zaproszonych gości specjalnych.

Przy pysznej kawie i słodkościach, nie zapomnieliśmy o rozmowie i ustaleniach nad prowadzeniem prac organizacyjnych Creative Packaging Group.  Jako świadoma grupa przedsiębiorców dokładamy wszelkich starań, dbając o transparentność klastra i jego ponad konkurencyjność, jednocześnie będąc otwartymi na nowe firmy członkowskie, ich pomysły na rozwój klastra i realizowanie potrzeb.

Zapraszamy do śledzenia naszych działań na portalu LinkedIn oraz naszej stronie internetowej.