Jednym z celów klastra jest rozwój innowacyjnych produktów i usług w ramach interdyscyplinarnych projektów, a także tworzenie środowiska sprzyjającego nowym możliwościom biznesowym.

KONTAKT

ul. Źródlana 26, 26-065 Podzamcze

Info@cpgpackaging.pl

+48 22 752 34 23 wew. 666

AKTUALNOŚCI

WSPÓŁPRACA Z REDAKCJĄ „RZEŹNIK POLSKI”

Konferencja Klastra CPG i redakcji „Rzeźnia Polskiego” podczas targów Food Tech Expo!

Zapraszamy 29 listopada do Ptak Warsaw Expo na konferencję  „Optymalizacja procesów w zakładzie produkcyjnym, jako odpowiedź na rosnące koszty prowadzenia działalności”.

Na styku dwóch sektorów – mięsnego i opakowaniowego organizujemy dla Państwa konferencję w formie panelu dyskusyjnego, podczas którego eksperci z naszych firm członkowskich zmierzą się z tematem optymalizacji procesów produkcyjnych, dla zredukowania kosztów prowadzenia działalności.

Konferencję tę organizujemy pod patronatem magazynu „Rzeźnik Polski”.
Branża spożywcza, a w tym i mięsna, to najbardziej aktywne opakowaniowo działy naszej gospodarki.
Realizacja zleceń opakowaniowych dla sektora FMCG to duże wyzwanie i przyjemność za razem.
Wytwarzanie natomiast opakowań dla branży mięsnej to przede wszystkim sprostanie jednym z najbardziej restrykcyjnych wymagań sanitarnych, które nie uznają kompromisów!
Jako Klaster CPG cieszymy się, że możemy współpracować z przedstawicielami mediów dla tego sektora! Otwiera to dialog na temat potrzeb, ich realizacji i odpowiedzialności w konsekwencjach działania.

Podczas naszej konferencji, w ramach targów FoodTech, będziemy starać się podzielić doświadczeniem naszych członków w zakresie optymalizacji kosztów produkcji na kilku różnych płaszczyznach. Opowiedzą o tym rozmówcy panelu dyskusyjnego, którzy z praktycznymi aspektami tematu stykają się codziennie, a wśród nich m.in.:

  • Tomasz Karaszewsk, Prezes zarządu w firmie Food Machines Sp. z o.o.,
  • Karol Krowiak, Business Development Manager w firmie Mitsubishi Electric,
  • Bartłomiej Ciok, Technical Director w firmie Promark Produkcja Sp. z o.o.

Zapraszamy do odwiedzenia targów Food Tech oraz uczestnictwa w naszym wystąpieniu.