Jednym z celów klastra jest rozwój innowacyjnych produktów i usług w ramach interdyscyplinarnych projektów, a także tworzenie środowiska sprzyjającego nowym możliwościom biznesowym.

KONTAKT

ul. Źródlana 26, 26-065 Podzamcze

Info@cpgpackaging.pl

+48 22 752 34 23 wew. 666

AKTUALNOŚCI

Plastech Plastics & Packaging Vortal nowym patronem medialnym Klastra CPG

Z radością informujemy, że Plastech Plastics & Packaging Vortal dołącza do grona naszych partnerów medialnych.

Plastech to renomowany portal internetowy specjalizujący się w obszarze tworzyw sztucznych i opakowań. Od momentu swojego powstania w 2002 roku zdobył szerokie uznanie dzięki zaangażowaniu w życie branży, jej poznanie, zrozumienie i informowanie o jej codzienności.

Portal, oprócz działań informacyjnych, oferuje dodatkowe usługi, w tym popularną giełdę B2B, która jest codziennie wykorzystywana przez setki firm poszukujących surowców, opakowań, maszyn czy rozwiązań z zakresu recyklingu. Ponadto, regularne aktualizacje wiadomości branżowych, relacje z ważnych wydarzeń oraz katalog firm stanowią niezwykle wartościowe źródło informacji dla profesjonalistów, z którego przedstawiciele branży korzystają na co dzień.

Plastech prowadzi swoją działalność w trzech wersjach językowych, co ułatwia komunikację i współpracę między firmami z różnych krajów. Dzięki współpracy z organizatorami międzynarodowych targów oraz stowarzyszeniami branżowymi portal jest obecny na światowej arenie, umożliwiając nawiązywanie kontaktów handlowych na globalną skalę.

Podczas lutowych targów In-Pack Expo w Kielcach mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli Plastech na naszym stoisku. Była to doskonała okazja do rozmowy na temat naszej współpracy oraz złożenia jej deklaracji.
Targi In-Pack oraz stoisko Klastra CPG, na którym wystawiało się 15 firm członkowskich były idealną okazją do nagrania materiałów filmowych przez dziennikarzy PlastechTV.
Wywiady z klastrowiczami oraz z koordynator naszego Klastra dostępne są na: https://cpgpackaging.pl/artykuly/

Raz jeszcze witamy Plastech w grupie Klastra CPG i już nie możemy doczekać się owocnej współpracy, która z pewnością przyniesie wiele korzyści dla naszej branży.